Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Všechno letí, milé děti

Celé Česko čte dětem 01

Uvedení nové knihy pro žáky 1. a 2. tříd ZŠ autora Jiřího Fixla Všechno letí, milé děti připravila Městská knihovna Antonína Marka Turnov na středu 5. června 2013 v rámci kampaně Celé Česko čte dětem.

Akce se uskuteční od 10:00 hodin v atriu Muzea Českého ráje a v Kamenářském domě. Součástí bude program pro děti, autogramiáda, prodej nové knihy a výtvarná dílna. Spolu s knihovníky pořádá akci Město Turnov, Centrum Náruč, o. s., místní mateřské a základní školy, Muzeum Českého ráje, Středisko volného času dětí a mládeže Žlutá ponorka, Kulturní centrum Turnov, s.r.o., Skautské středisko Štika a další organizace a instituce.

K návštěvě této akce zve ikona souboruplakát.

Vytvořeno 20.5.2013 13:55:03 | přečteno 910x | Bc. Radek Drašnar