Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Ve třídě mají novou kamarádku

interaktivní tabule, autor: ZŠ Žižkova Turnov

Vzdělávání na celém světě je stále inovováno zaváděním nejmodernějších multimediálních prostředků do výuky. Proto v 1.B  základní školy Žižkova s nadšením přivítali novou interaktivní tabuli.

S pomocí interaktivní tabule lze žáky lépe motivovat k učení a probírané učivo je snadněji pochopitelné, protože tabule působí na všechny smysly, které jsou pro zapamatování učiva důležité. Žáci udrží déle pozornost a aktivněji se zapojují do výuky. Není předmětu, ve kterém by se nedala využít. "Protože jsme tabuli dostali 15. 10., dali jsme jí jméno Agáta. Příjmení Hustá bylo vybráno po bouřlivé diskuzi veřejným hlasováním," informoval ředitel školy Ivo Filip. Interaktivní tabule však není to jediné, co učitel potřebuje pro výuku. Ve třídě určitě zůstane i běžná tabule, ale Agáta Hustá se velmi rychle stala dobrou kamarádkou žáků i paní učitelky.

Vytvořeno 29.10.2013 13:48:00 | přečteno 753x | Bc. Radek Drašnar