Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Ve školní družině jsou aktivní

ZŠ Žižkova

O aktivitách ve své školní družině informovala základní škola Žižkova.

Vychovatelka Radka Špísová k dění ve školní družině uvedla: " Děti z 1. a 2. tříd jsou velmi šikovní výtvarníci. Vyrobily krásné draky, dýně, pavoučky, girlandy z kaštanů a listí, zvířátka z přírodních materiálů. Velmi zdařilou prací bylo celodružinové dílo Zvířátka v lese. Děti otiskly listy na balicí papír a les byl hotový. Poté hledaly místo, kam své zvířátko schovají. V lese se nám objevili i mravenečkové, motýli, housenky a berušky. Byla to opravdu moc pěkná práce. Další podzimní aktivitou jsou družinové rekordy. Začali jsme se skoky přes švihadlo. Viktorka Machytková z 1. C zvládla 127 skoků, Karolína Hrdličková z 2. A dokonce 300. Děti, které naskákaly 50 a více skoků, dostaly od paní vychovatelky diplom a malou odměnu. Také točení s obručí patří mezi oblíbené družinové rekordy, ale tam musíme ještě hodně trénovat. Co nás čeká v příštích týdnech? Další zajímavé výtvarné dílny – Vyrábíme čerta, Mikuláše a anděla. A hlavně velké přípravy na Čertovský běh a Mikulášský karneval. Už se moc těšíme."

výrobek ze školní družinyvýrobek ze školní družiny

Vytvořeno 14.11.2013 13:52:12 | přečteno 1251x | Bc. Radek Drašnar