Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vánoční prázdniny na turnovských školách

13 komnata ik

Vánoční prázdniny budu zahájeny v sobotu 22. prosince 2012 a skončí ve středu 2. ledna 2013. Ve dnech 3. a 4. ledna 2013 bude vyhlášeno na všech turnovských základních i mateřských školách ředitelské volno.

Waldorfská mateřská škola bude v případě potřeby otevřena.
 
Na středních školách v Turnově začíná vyučování ve čtvrtek 3. ledna 2013, vyjma SUPŠ Turnov, tam bude rovněž vyhlášeno ředitelské volno (3. a 4. ledna 2013).
Vytvořeno 11.12.2012 11:16:40 | přečteno 932x | Kateřina Doubravová
load