Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V ZŠ Žižkova uspořádali zajímavý program

ZŠ Žižkova

Učitelé a deváťáci uspořádali v úterý 7. května 2013 pro žáky z nižších ročníků zajímavý program - Den napříč školou.

Toho dne nepřišli žáci 4. – 8. ročníků do svých tříd mezi spolužáky. Scházeli se ve smíšených družstvech. Čekal je totiž Den napříč školou. V družstvu si nejprve zvolili svého vedoucího. Potom podle rozpisu na jednotlivých stanovištích plnili úkoly. Letošní téma bylo FILM. Organizace se kromě učitelů ujali naši deváťáci. Pro mladší spolužáky si připravili nejrůznější úkoly. Soutěžící ukázali, že znají české i zahraniční filmy, herce, projevili hudební, výtvarné i dramatické nadání. Nakonec byly získané body sečteny a 20 družstev netrpělivě čekalo na vyhlášení vítězů. Ti si odnášeli sladké a lákavé odměny. Zkrátka ovšem nepřišli ani ostatní. I poslední družstvo si za svou snahu odnášelo dobrotu. Den napříč školou byl příjemným zpestřením a osvěžením pro všechny. Deváťáci navíc ukázali své organizační schopnosti i ochotu pracovat nad rámec svých povinností. Děkujeme.

Mgr. Veronika Trojanová a Mgr. Jana Kepková

Den napříč školouDen paříč školouDen paříč školou

Vytvořeno 13.5.2013 14:20:47 | přečteno 980x | Bc. Radek Drašnar