Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V Turnově proběhl zápis prvňáčků

ZŠ 28. října, autor: Kateřina Doubravová

Dne 15. ledna 2013 proběhl slavnostní zápis dětí do turnovských základních škol. Celkem bylo k uvedenému datu zapsáno 181 dětí, předpokládaný počet 1. tříd v následujícím školním roce je osm.

Prozatím se jedná o předběžná čísla, protože dle zákona zápisy končí 15. 2. 2013 a o odkladech bude rozhodnuto až v květnu. Celkové počty mohou ovlivnit také přistěhovaní či odstěhovaní. 
Pro školní rok 2012 – 2013 bylo celkově zapsáno 184 žáků a bylo otevřeno devět tříd.


Mgr. et Mgr. R. Brož, vedoucí odboru školství, kultury a sportu, MÚ Turnov

Tabulka ikona souboruzde.

Vytvořeno 28.1.2013 10:00:39 | přečteno 944x | Kateřina Doubravová
load