Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V MŠ Sluníčko řeší havárii

MŠ Turnov, Kosmonautů, autor: Kateřina Doubravová

Ředitelka mateřské školy Sluníčko v ulici Kosmonautů upozorňuje rodiče dětí, že ve školce probíhají nutné opravy prasklého vodovodního potrubí.


Provoz mateřské školy není prozatím omezen, v případě nutnosti bude však muset být školka uzavřena. O tom by byli zákonní zástupci včas telefonicky informováni. Děkujeme všem rodičům za pochopení a vstřícnost.


Vytvořeno 17.4.2014 13:14:21 | přečteno 714x | Bc. Radek Drašnar