Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Uzavření ZŠ a MŠ Kosmonautů

Z důvodu přerušení dodávky elektřiny dne 7. 4. 2010 bude na základě domluvy s ředitelkami MŠ a ZŠ Kosmonautů uzavřen celý objekt.

Na základě dohody s ředitelkami Mateřské školy Turnov, Kosmonautů 1640 - paní Fibrichovou a Základní a mateřské školy speciální Turnov, Kosmonautů 1641, paní Rakoušovou, oznámujeme, že celý objekt - MŠ Kosmonautů a ZŠ a MŠ speciální Kosmonautů - bude dne 7.4.2010 uzavřen z důvodu přerušení dodávky elektřiny.

Rodiče v obou školách budou včas o uzavření škol informováni.

Vytvořeno 19.3.2010 | přečteno 998x | Richard Mochal
load