Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Úplata za vzdělání (tzv. školkovné) na školní rok 2009/2010 stanoveno

I pro nadcházející školní rok podepsal vedoucí Odboru školství, kultury a sportu René Brož dohodu se všemi osmi ředitelkami mateřských škol v Turnově.

I pro nadcházející školní rok podepsal vedoucí Odboru školství, kultury a sportu René Brož dohodu se všemi osmi ředitelkami mateřských škol v Turnově, která stanovuje výši tzv. školkovného na 340 Kč/ měsíc.

Dohoda je unikátní v tom, že sjednocuje výši tzv. školkovného. Pokud by bylo různé u jednotlivých mateřských škol, což zákon umožňuje, docházelo by ke zbytečnému nápětí a zájem rodičů by mohl být nerovnoměrný, ovlivněný právě i výši tzv. školkovného. Způsob výpočtu částky je upraven ve školském zákoně.

Vytvořeno 30.3.2009 | přečteno 1136x | Richard Mochal
load