Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Učitelé byli oceněni

J.A.Komenský

Ve středu 27. března 2013 se u příležitosti Dne učitelů uskutečnilo v odpoledních hodinách setkání vedení města s řediteli a pedagogy ze škol a školských zařízení, jejichž zřizovatelem je Město Turnov. Součástí bylo také ocenění nejlepších učitelů.

Setkání zahájil PhDr. Mgr. René Brož, vedoucí odboru školství, kultury a sportu. V následujícím krátkém vystoupení zdůraznil starosta města Ing. Tomáš Hocke nutnost vést ve školách děti a mladou generaci k vlastenectví, lásce k vlasti a tradicím a hodnotám, které nám zanechaly předchozí generace. Místostarosta Mgr. Otakar Špetlík pak vyjádřil všem uznání za náročnou práci ve školství.  Projevem poděkování  za aktivitu a činnost při vzdělávání a výchově dětí  pak bylo ocenění vybraných pedagogů. Pamětní list, věcný dar v podobě knižní publikace a květinu či láhev kvalitního vína obdrželi z rukou starosty a místostarosty Helena Věchtová, učitelka ZŠ Skálova, Mgr. Lenka Florianová ze ZŠ 28. října, Věra Franců ze ZŠ Žižkova a ze ZŠ Mašov Jarmila Pivrncová.  Oceněn byl také MgA. Martin Hybler, PhD. ze ZUŠ  a Jarmila Fibrichová, ředitelka MŠ Kosmonautů.

Následovala neformální beseda, v níž se diskutovalo o nutnosti či vhodnosti plnohodnotné ZŠ v lokalitě u nádraží, využívání městských sportovišť, o naplněnosti jednotlivých škol. Probíraly se také otázky týkající se dopravy dětí do místních základních škol a hodnotily se prostory a prostředí základní umělecké školy. Příjemná atmosféra setkání podtrhla celospolečenský význam Dne učitelů.

oceneni peadagogu 2013 01

oceneni peadagogu 2013 03

oceneni peadagogu 2013 02

Vytvořeno 28.3.2013 9:09:39 | přečteno 1469x | Bc. Radek Drašnar