Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnovská hotelovka bude mít novou ředitelku

Den otevřených dveří ve Zborovské, autor: R. Drašnar

Rada Libereckého kraje na svém jednání dne 24. ledna projednala výsledek konkurzního řízení na obsazení místa ředitele Obchodní akademie, Hotelové školy a Střední odborné školy Turnov.

Novou ředitelkou této školy se stala Ing. Eva Antošová, funkce se ujme 1. března 2017.

Při svém rozhodování rada kraje zohlednila především skutečnost, že Ing. Antošová do školy přichází z vnějšku a není tak zatížena vazbou k předchozímu dění ve škole. Znamená nový impuls pro nastavení fungování školy jako jednoho celku, který bude vzdělávat žáky jak v obchodních
a gastronomických, tak v technických a řemeslných oborech.

Ing. Eva Antošová je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze v oboru Ekonomika průmyslu. Ve svém profesním životě působila na několika středních školách v Praze, ve Výzkumném ústavu odborného školství a na Ministerstvu zdravotnictví ČR.

Markéta Dědková, tisková mluvčí Libereckého kraje

Vytvořeno 25.1.2017 16:09:22 | přečteno 1052x | anna.supikova