Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Talenti ZŠ Skálova roztleskali divadlo

den s talenty ZŠ Skálova, autor: ZŠ Skálova Turnov

Akce pro všechny učitele, rodiče a přátele školy, kterou připravili pod vedením Ireny Skalské a Venduly Bičíkové sami žáci základní školy ve Skálově ulici, se uskutečnila v Městském divadle v Turnově ve čtvrtek 27. března 2014.

Talenti od těch nejmenších až po žáky devátých tříd ukázali, že svůj volný čas netráví jenom u počítačů, ale že se věnují zajímavým koníčkům. Někteří zpívali, jiní hráli na klavír, housle, akordeon, další tancovali či předváděli ukázky juda či karate. „Jsem rád, že jsme uspořádali takovouto akci a mohli tak představit naše talenty. Dopolední představení cílené pro neúčinkující bylo motivující, odpolední pak sklidilo velký úspěch u rodičů a přátel školy. Velké poděkování patří hlavním organizátorkám a všem účinkujícím. Celým dnem nás výborně provedli moderátoři Dominika Velíšková a Filip Hájek, žáci 9. A. Na dobrovolném vstupném se vybralo přes 6 tisíc korun, výtěžek z celé akce půjde na podporu našich handicapovaných žáků,“ zhodnotil akci ředitel školy Michal Loukota. Na jevišti proběhl také rozhovor s úspěšnou absolventkou školy Michaelou Omovou, která je výbornou reprezentantkou České republiky v radiovém orientačním a orientačním běhu. „Té patří veliké díky, že si na tuto akci udělala čas,“ děkuje Vendula Bičíková a její díky patří i dalším: „Chtěla bych poděkovat ostatním učitelům, kteří přiložili ruku k dílu, ale také paní Šulcové a pánům Bartošovi, Hyblerovi a Savenkovi – ti všichni se na uspořádání představení podíleli.“Akce se vydařila a mnozí už se těší na další podobné setkání.


Vytvořeno 4.4.2014 7:33:04 | přečteno 681x | Bc. Radek Drašnar