Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Strategický plán vzdělávání obyvatelstva města Turnova

Na srpnovém zasedání zastupitelstva města byl schválen historicky první strategický dokument pro oblast školství a vzdělávání Turnova a jeho spádové oblasti.

Na srpnovém zasedání zastupitelstva města byl schválen historicky první strategický dokument pro oblast školství a vzdělávání Turnova a jeho spádové oblasti.

Dokument nazvaný „Strategický plán vzdělávání obyvatelstva města Turnova a jeho přirozeného spádové oblasti" je to historicky první strategický dokument města v oblasti školství a vzdělávání. Obsahuje prognózu demografického vývoje pro děti ve věkových kohortách mateřských a základních škol. Analýzu situace jednotlivých školských subjektů, které zřizuje Město Turnov. Zhodnocení situace ve střední vzdělávání, terciárním vzdělávání a dalším vzdělávání a jeho potenciálu pro město a okolí.

Z takto nashromážděných podkladů navrhli zpracovatelé devět základních variant řešení do budoucnosti. Následně pak předložili čtyři základní varianty v pořadí dle prioritnosti a výhodnosti pro řešení dané problematiky. Jednotlivé varianty na sebe navazují – když se nepodaří realizovat první, nastupuje další v pořadí.

ikona souboruStrategický plán vzdělávání obyvatelstva města Turnova a jeho přirozeného spádové oblasti (pdf, 3.3 MB)

Vytvořeno 3.9.2009 | přečteno 1958x | Richard Mochal
load