Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Stávka pracovníků ve školství

Dnes v ranních hodinách, konkrétně od 7.55 do 8.55 hodin, proběhla výstražná stávka členů Českomoravského odborového svazu pracovníků školství. Stávkovala pouze ZŠ 28. října, Turnov a ZŠ Mírová pod Kozákovem.

Dnes v ranních hodinách, konkrétně od 7.55 do 8.55 hodin, proběhla výstražná stávka členů Českomoravského odborového svazu pracovníků školství.

Stávkovala pouze ZŠ 28. října, Turnov a ZŠ Mírová pod Kozákovem.

Ve správním obvodu Turnov se tak stali  rukojmími odborářů pouze žáci a rodiče na Základní škole Turnov 28. října, kde stávkovalo 33 pedagogických pracovníků z celkového počtu 42, čímž byl vzdělávací proces školy de facto ochromen.

Na Základní škole v Mírové pod Kozákovem stávkovalo 7 pedagogických pracovníků z celkového počtu 7, situace tak byla identická. V příloze uvádíme tabulku se seznamem všech škol v naší působnosti a zároveň také přikládáme  právní výklad stávky.

Mgr. René Brož, vedoucí odboru školství, kultury a sportu

Přílohy:

Tabulka ikona souboruZDE

Právní výklad stávky ikona souboruZDE

Vytvořeno 7.12.2011 | přečteno 963x | Richard Mochal
load