Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Stavební úpravy v MŠ „Dřevěnka“

Nové sociální zařízení v MŠ Turnov, Alešova 1140, autor: archiv OSM

V turnovské mateřské škole v Alešově ulici, tzv. "Dřevěnce", se dočkali nových sociálních zařízení, která nahradila stávající, jež dlouhodobě nevyhovovala hygienickým předpisům.

Tato mateřská škola neměla z hlediska hygienických předpisů vyhovující sociální zařízení a dlouhé roky tak byla provozována na základě výjimky KHS Semily. To se o letošních letních prázdninách změnilo. Na základě připraveného projektu projekčního ateliéru Profes Projekt, spol. s r.o. stávající sociální zařízení zrekonstruovala stavební firma pana Pavla Bažanta.

Do celkového nákladu téměř 700 tis Kč se ještě vešlo zhotovení dodatečné tepelné izolace nad stropem celé školky, nová podlahová krytina s vymalováním ústřední haly coby šatny dětí a ochranný nátěr dřevěného obkladu fasády.

Miroslav Šnajdr, odbor správy majetku, tel.: 481 366 320, e-mail: m.snajdr@mu.turnov.cz

Nové sociální zařízení v MŠ Turnov, Alešova 1140

(Foto: archiv OSM)

Vytvořeno 4.9.2012 14:08:57 | přečteno 1455x | Kateřina Doubravová
load