Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Stanovení výše úplaty za vzdělávání tzv.

Ředitelky všech osmi turnovských mateřských škol i mateřské školy speciální se dohodly a sepsaly s vedoucím odboru školství, kultury a sportu, dohodu, která stanovuje výši úplaty za vzdělávání (tzv. "školkovné") pro příští školní rok na 400 Kč za měsíc.

Ředitelky všech osmi turnovských mateřských škol i mateřské školy speciální se dohodly a sepsaly s vedoucím odboru školství, kultury a sportu, René Brožem, dohodu, která stanovuje výši úplaty za vzdělávání (tzv. "školkovné") pro příští školní rok na 400 Kč za měsíc. Dohoda je unikátní v tom, že sjednocuje výši úplaty za vzdělávání ve všech devíti mateřských školách v Turnově. Pokud by totiž školné bylo u jednotlivých mateřských škol různé, (což zákon umožňuje), docházelo by ke zbytečnému napětí a zájem rodičů by mohl být nerovnoměrný, ovlivněný právě i výší tzv. "školkovného". Způsob výpočtu částky je upraven ve školském zákoně.

Vytvořeno 19.3.2010 | přečteno 970x | Richard Mochal
load