Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Sportovní Dětský den na ZŠ 28. října

in-line

Sportovní Dětský den, jehož cílem bylo probudit v dětech sportovního ducha a dopřát jim zábavné dopoledne, se na ZŠ 28. října uskutečnil v pátek 7. června 2013.

V rámci něho si žáci a žákyně "dívčajdy" měli možnost vyzkoušet inline bruslení pod vedením trenéra Pavla Hlubučka z organizace INLINETALENT, bývalého žáka školy. Tento druh sportování zažívá boom po celém světě.   Dětem se bruslení natolik líbilo, že od 27.září 2013 zahajuje činnost na ZŠ 28. října první inline kroužek v Českém ráji. Zájemci o inline bruslení se budou scházet každý pátek. Více informací se dozvíte na webových stránkách školy nebo na www.inlinetalent.cz/

Vytvořeno 25.6.2013 11:41:06 | přečteno 995x | Bc. Radek Drašnar