Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Sponzorský dar pro mateřskou školu

sponzorsky dar MS

Mateřská škola v ulici 28. října obdržela v měsíci dubnu 2009 sponzorský dar ve výši 50 tis. Kč od Nadace Preciosa.

Mateřská škola v ulici 28. října obdržela v měsíci dubnu 2009 sponzorský dar ve výši 50 tis. Kč od Nadace Preciosa.

Sponzorský dar, za který tímto dárci děkujeme,  nám pomůže částečně vyřešit nedostatek finančních prostředků na odpovídající zázemí dětí.

Použité prostředky od Nadace, spolu s finančním přispěním některých rodičů dětí z mateřské školy, budou využity na část vybavení malé školní zahrady hracími prvky, neboť ty původní byly z bezpečnostních důvodů odstraněny.

Rozhodli jsme se  pro sestavu Černovousova věž, která je vhodná svou velikostí pro naše prostory, pružinová houpadla a malovací tabuli. Podle finančních možností bychom chtěli ve vybavení dále pokračovat.

Zdena Svobodová, ředitelka Mateřské školy Turnov, 28. října 757

Vytvořeno 27.4.2009 | přečteno 1116x | Richard Mochal
load