Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Šperkárna zve do svých prostor

Den památek 2014, autor: R. Drašnar

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola Turnov připravila jako součást programu Staročeských řemeslnických trhů Dny otevřených dveří a zve k prohlídce svých prostor.


Prohlídka školy bude možná v sobotu 31. května v době od 9:00 do 17:00 hodin a v neděli 1. června od 9:00 do 16:00 hodin. „Otevřená bude celá škola a k vidění budou letošní maturitní práce a exponáty ve výstavních sálech školy. Návštěvníci uvidí také práci v dílnách, promítneme jim filmy o škole, zavedeme je do nové počítačové učebny,“ vypočítává namátkou ředitelka školy Jana Rulcová a dodává, že ve školní prodejně bude možné zakoupit novou knihu vydanou k 130. výročí založení školy. „Role průvodců se ujmou pedagogové i samotní žáci,“ upřesnila Rulcová.


Vytvořeno 28.5.2014 16:43:02 - aktualizováno 30.5.2014 14:29:12 | přečteno 1279x | Bc. Radek Drašnar