Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Soutěž Zlatý oříšek Libereckého kraje začíná

Zlatý oříšek, autor: ilustrační foto

Nadané, šikovné a úspěšné děti od 6 do 14 let a dětské kolektivy mohou získat ocenění Zlatý oříšek Libereckého kraje.


Jednotlivci i kolektivy dobré v hudbě, sportu, matematice, umění, biologii i jiné činnosti se mohou sami nebo prostřednictvím rodičů, spolužáků, sourozenců, učitelů nebo trenérů hlásit do soutěže o Zlatý oříšek Libereckého kraje. Tři vítězové krajského finále, které se uskuteční na podzim v České Lípě, získají nejen finanční podporu na svoji další činnost, ale budou také automaticky zařazeni do celonárodního kola. To vrcholí každý rok novoročním televizním pořadem Zlatá oříšek. Další informace a přihlášku najdete na www.zlatyorisek.ch/libereckykraj.

ikona souboruPlakát


Vytvořeno 24.6.2014 14:27:57 | přečteno 440x | Bc. Radek Drašnar