Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Slavnostní loučení s předškoláky

68 louceni predskolaci2

Ve čtvrtek 21. června 2012 proběhla v sále Základní umělecké školy Turnov akce "Loučení s předškoláky", kterou uspořádal odbor školství, kultury a sportu Městského úřadu v Turnově, ve spolupráci se ZŠ 28. října, resp. divadelního kroužku pod vedením paní učitelky Kláry Šimicové.

Všem předškolákům turnovských mateřských škol osobně popřála vše dobré v základní škole paní starostka PhDr. Hana Maierová a předala jim pamětní list s fotografií dítěte.

Tato slavnostní akce se již sedmým rokem těší velké oblibě dětí i rodičů.

Jana Majerová
Odbor školství, kultury a sportu

Loučení s předškoláky

68 louceni predskolaci1

68 louceni predskolaci1

 
68 louceni predskolaci2

68 louceni predskolaci2

 
 
Vytvořeno 28.6.2012 15:18:47 | přečteno 1372x | Kateřina Doubravová
load