Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Skřítkové ze ZŠ Žižkova pozdravili seniory v Pohodě

ZŠ Žižkova

Skřítkové ze základní školy Žižkova v čele s králem Granátem vystoupili ve středu 20. 11. 2013 v rámci pořadu Křeslo pro hosta paní Evy Kordové v Domově důchodců Pohoda. Seniorům představili  knížku Kytička pohádek pro paní spisovatelku Marii Kubátovou.

Pořad uvedla Eva Kordová krásným vzpomínáním na Marii Kubátovou. "Potom se naši skřítci představili a přečetli několik pohádek. Příjemné setkání při svíčce na klávesy doprovodila Lidmila Horáková z 9. B," informovala o programu učitelka Jana Kepková."Všem našim divákům a posluchačům děkujeme za krásnou atmosféru, přejeme mnoho zdraví a těšíme se na další setkání," uvedla na závěr.

Vytvořeno 26.11.2013 14:27:13 | přečteno 858x | Bc. Radek Drašnar