Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Senioři se na Žižkovce setkali s loupežníky

setkání seniorů v ZŠ Žižkova, autor: ZŠ Žižkova Turnov

Tradiční setkání seniorů v základní škole Žižkova se uskutečnilo ve školní jídelně ve čtvrtek 10. dubna 2014.

Senioři asi ani netušili, že se stanou svědky přerodu turnovských loupežníků v umělce. Členové školního dramatického kroužku je prostřednictvím „reportáže“ seznámili s loupežnickou realitou na Turnovsku a se statečnou Kristýnkou, která dopomohla k polapení turnovské holoty. Tím se na vlastní oči přesvědčili, jak se u nás stali z loupežníků umělci. Inu, na ZŠ Žižkova zázraky umíme! Všem „dramaťákům“ a Barunce Šimůnkové ze 2. třídy děkuje paní učitelka Jana Kepková za vzornou reprezentaci školy!


Vytvořeno 15.4.2014 9:02:20 | přečteno 572x | Bc. Radek Drašnar