Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Sedmnáct vypravěčů ze Žižkovky postoupilo do regionálního kola

čtenářská soutěž, autor: ZŠ Žižkova Turnov

Místní kolo 11. ročníku soutěže vypravěčů Čteme všichni, vypráví jen někdo se konalo v turnovské knihovně v úterý 22. dubna 2014. Účastníci ze základní školy Žižkova v něm byli velice úspěšní.

O vyprávění stejně jako o recitaci je ve škole v Žižkově ulici velký zájem. Děti se na soutěž dobře připravily a sklidily zasloužený úspěch. Následující ocenění o tom svědčí:

Čestné uznání: Antonín Bugno, 1. A, Adéla Tomsová, 7. B

3. místo: Vojtěch Haken, 6. A

2. místo: Barbora Šimůnková, 2. A, Barbora Jírová, 6. B, Sára Müllerová, 7. A

1. místo: Terezie Toušová, 3. A, Nikol Hanzlová, 6. A, Matyáš Vavřich, 7. B

Cena za vlastní text: Tomáš Červa, 4. A, Nikol Hanzlová, 6. A, Adéla Tomsová, 7. B, Veronika Bulvová, 7. B, David Bartoš, 7. A, Matyáš Vavřich, 7. B

Cena dětské poroty: Vojtěch Haken, 6. A

Tyto děti pojedou školu reprezentovat na regionální kolo do Semil. Příležitost vystoupit tam dostanou i ti, kteří byli 22. 4. na přijímacích zkouškách.Všem patří poděkování za vzornou reprezentaci školy, postupujícím budou učitelé i spolužáci držet palce do regionálního kola. Knihovně Antonína Marka a zvlášť paní Evě Kordové děkujeme za vzornou organizaci soutěže, za příjemné prostředí a možnost předvést to, co děti umí.
Vytvořeno 14.5.2014 9:11:40 | přečteno 720x | Bc. Radek Drašnar