Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Přednášky o lese a myslivosti na základních školách

les

Odbor životního prostředí ve spolupráci s Lesy ČR, a.s. a mysliveckými sdruženími pořádají pro žáky základních škol již 3. ročník přednáškové akce Den s lesníky a myslivci.

Přednášky o lese a myslivosti se uskuteční ve čtvrtek 6. června 2013 na všech turnovských základních školách. Přednáška potrvá vždy jednu vyučovací hodinu a její účastníci se dozvědí řadu informací například o významu lesa, hospodaření v něm, zpracování dřevní hmoty, ochraně lesa a zvěře v něm žijící, důležitosti lovu a chování v přírodě. Cyklus přenášek započne před osmou hodinou v mašovské základní škole a skončí po poledni v ZŠ v Alešově ulici.

Vytvořeno 5.6.2013 11:01:53 | přečteno 804x | Bc. Radek Drašnar