Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Počty žáků pro školní rok 2011 - 2012

Počty žáků turnovských a spádových základních škol a mateřských škol pro školní rok 2011-2012.

Počty žáků turnovských a spádových základních škol a mateřských škol pro školní rok 2011-2012 naleznete v tabulce ikona souboruZDE.

Mateřské školy v Turnově jsou pro školní rok 2011/2012 stoprocentně naplněny.

Dle školského zákona lze po domluvě s ředitelem školy přijímat děti v průběhu celého školního roku, přednost mají děti v posledním roce před zahájením povinné školní docházky. Docházka do mateřské školy není povinná.

Jana Majerová
Referentka OŠKS MěÚ Turnov

Vytvořeno 10.10.2011 | přečteno 876x | Richard Mochal
load