Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pasování prvňáčků do Řádu rytířů čtenářů

19 priloha pasovani ctenaru

Do Řádu rytířů čtenářů bylo pasováno všech 196 prvňáčků před prvním vysvědčením v týdnu od 24. ledna do 27. ledna 2012 na turnovských základních školách.

Do Řádu rytířů  čtenářů bylo pasováno všech 196 prvňáčků před prvním vysvědčením v týdnu od 24. ledna do 27. ledna 2012 na turnovských základních školách.

Akce se koná již od roku 2002 a v současné době je čtvrtým rokem  součástí  celostátního projektu výchovy ke čtenářství Knížka pro prvňáčka – Už jsem čtenář. Cílem je nenásilnou a pro děti nezapomenutelnou a hravou formou dovést k pravidelnému čtení.  Projekt probíhá po celý školní rok a slavnostní pasování je jeho součástí.

Tím  ale aktivity nekončí, naopak budou pokračovat v mnoha podobách až ke konečnému datu, kterým  je 20. červen 2012, kdy se koná Slavnost abecedy a čtení.

Bližší údaje naleznete na webu: www.knihovna.turnov.cz

Eva Kordová, realizátorka projektu

Vytvořeno 2.2.2012 | přečteno 936x | Richard Mochal
load