Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Noc s Andersenem na ZŠ Žižkova

zs zizkova andersen1, autor: ZŠ Žižkova Turnov

Večer věnovaný dětem, knížkám, čtení - Noc s Andersenem (to vše v režii pí. Evy Kordové z Městské knihovny A. Marka) - probíhá každý rok v první dubnový pátek. Letos se hlavním partnerem turnovské knihovny stala ZŠ Žižkova.

Večer věnovaný dětem, knížkám, čtení - Noc s Andersenem (to vše v režii pí. Evy Kordové z Městské knihovny A. Marka) - probíhá každý rok v první dubnový pátek.

Letos se hlavním partnerem turnovské knihovny stala naše škola. Zajišťovala večerní program (stezka odvahy, pohádka pro děti a mimořádně atraktivní ohňová show). Jen z naší školy se zúčastnilo šest tříd prvního stupně se svými učitelkami, vychovatelkou a rodiči - bylo nás 164 a dobrodružnému spaní neodolalo 113 děti!

Ani starší děti nezůstaly pozadu - pomáhaly naší paní knihovnici Pavlíně Horníkové při náročné organizaci stezky odvahy a celého večera. Poděkování patří dívkám z 6., 8. a 9. tříd. Některé maminky pomáhaly od samého začátku (upekly nám buchty k večeři i snídani), šly s námi do průvodu, rozestýlaly dětem spacáky v tělocvičně. Hlavní budova utichla až pozdě v noci, ale našeho starostlivého pana ředitele jste mohli potkat na chodbách ještě kolem půlnoci. K večeři děti snědly neuvěřitelných 102 pizz a usínalo se až kolem půlnoci. O této noci naše škola vypadala úplně jinak, tak trochu tajemně...

Velké poděkování patří pí. Kordové a pí. Horníkové (hlavním organizátorkám) a hlavně všem, co přispěli svým volným časem, prací a obětavosti (pí. učitelky, vychovatelky, maminky). Děkujeme za krásný zážitek.

ZŠ Žižkova

zs zizkova andersen4, obrázek se otevře v novém oknězs zizkova andersen1, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 11.4.2012 | přečteno 1239x | Richard Mochal
load