Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Noc s Andersenem na Žižkovce

Noc s Andersenem

Letošního 13. ročníku Noci s Andersenem se zúčastnili v hojné míře také žáci ZŠ Žižkova.

Ojedinělé a originální setkání s pohádkami, s knížkami je známé nejen po celé České republice, ale i v okolních státech právě pod tímto názvem - NOC S ANDERSENEM. U nás v Turnově se ukazuje v tom nejlepším světle právě díky paní Evě Kordové z Městské knihovny Antonína Marka. Už řadu let rozhýbává čtenářské vody a letos to bylo zase o něco lepší a hezčí. A protože značka "Kordová" je známkou kvality, jsme my, Žižkováci, pravidelnými účastníky. Několik tříd prvního stupně šlo slavnostním průvodem až na Střelnici, kde byl připraven skvělý program: kouzelníci, pohádka, světelná show, noční ohňová show se soubojem středověkých rytířů. Naše Žižkovka také přispěla k programu (jako ostatně každý rok) - stezka odvahy, plno strašidel, světelná podívána na noční terase, a to vše až do 23. hodiny. Poděkování a opravdu veliké posíláme pí. Kordové, naší knihovnici Pavlíně Horníkové, paní učitelkám s dětmi a také našemu panu řediteli, který nám to vše pomohl uskutečnit a střežil náš "hrad" až do pozdních nočních hodin. Těšíme se zase za rok!

Mgr. Helena Podzimková 

Noc s Andersenem 2013

Vytvořeno 10.4.2013 12:02:07 | přečteno 911x | Bc. Radek Drašnar