Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Na základní škole Žižkova se konal Den s plyšákem

ZŠ Žižkova

Po loňském vydařeném Brýlovém dnu připravili letos žáci 8. A na poslední den prvního pololetí  Den s plyšákem.

Každý si tedy ve čtvrtek 30. ledna 2014 do školy přinesl svého oblíbeného plyšového mazlíčka, se kterým si převzal pololetní vysvědčení. Sčítací komise nakonec napočítala celkem 600 plyšáků. Nejvíce si jich přinesli žáci 2. A, 3. C, 4. B, 5. B, 6. C a 8. A.

Naše akce zaujala i projekt Hugo na cestách, a tak naši školu navštívil medvěd Hugo na cestách a nafotil z akce fotoreportáž, která je uveřejněna na jeho webových stránkách http://hugonacestach.info/rubrika/11/1/.

Mgr. Lenka Morávková s žáky 8. A

Den s plyšákem na ZŠ ŽižkovaDen s plyšákem na ZŠ Žižkova

Vytvořeno 21.2.2014 10:02:59 | přečteno 1446x | Bc. Radek Drašnar