Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Na základní škole Žižkova jsou úspěšní sportovci

OVOV - vítězství ZŠ Žižkova

Družstvo základní školy ze Žižkovy ulice se probojovalo do krajského kola soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů, které se uskutečnilo ve Stráži pod Ralskem v pondělí 2. června 2014. A vyhrálo!


„Nadšení našeho družstva ve Stráži pod Ralskem nebralo konce. V krajském kole Odznaku všestrannosti olympijských vítězů jsme vybojovali první místo!“ radovala se učitelka Denisa Mertlíková. Družstvo ve složení Eliška Martínková (6.B), Sára Müllerová (7.A), Veronika Hrdinová (7.B), Jenny Falkenbergová (8.B), David Kořínek (8.A), Zdeněk Šimon (7.A), Miroslav Drahoňovský (7.B) a Jirka Čermák (5.A) postoupilo do republikového finále, které se bude konat 5. a 6. září v Praze. Krajské kolo soutěže zahrnovalo běh na 60 m, skok daleký, hod míčkem, shyby po dobu 2 minut, leh-sedy po dobu 2 minut, skoky přes švihadlo po dobu 2 minut a běh na 1000 metrů nebo driblink mezi metami po dobu 2 minut. „Mezi nejlepší výkony našich žáků patří čas 7,61 na 60 m, který zaběhl David Kořínek, 80 shybů Jirky Čermáka, 212 přeskoků přes švihadlo Míry Drahoňovského, 100 leh-sedů Zdeňka Šimona, 92 leh-sedů Elišky Martínkové a výborné časy v běhu na 1000 m u všech závodníků. Právě ty nás posunuly po šesti disciplínách z druhého místa k vítězství,“ sdělila Mertlíková a pogratulovala výborným sportovcům k umístění. Také jim poděkovala za reprezentaci školy.


Vytvořeno 5.6.2014 13:31:41 | přečteno 1499x | Bc. Radek Drašnar