Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Na začátku května nebudou mateřské školy v provozu

MŠ Zborovská, autor: Kateřina Doubravová

Odbor školství, kultury a sportu sděluje rodičům dětí, že ve dnech 2. května a 9. května 2014 nebude většina turnovských školek v provozu.

Z osmi mateřských škol, které zřizuje město Turnov, bude v uvedených dnech v provozu pouze mateřská škola ve Zborovské ulici a mateřská škola Sluníčko v ulici Kosmonautů. Všechny ostatní mateřské školy budou ve dnech 2. a 9. května uzavřeny.

Název mateřské školy

MŠ 28. října 757, Turnov

zavřeno

MŠ Alešova 1140, Turnov

zavřeno

MŠ Bezručova 590, Turnov

zavřeno

MŠ Turnov – Mašov, U Školy 85

zavřeno

MŠ Zborovská 914, Turnov

otevřeno

MŠ J. Palacha 1937, Turnov

zavřeno

MŠ Sluníčko, Kosmonautů, Turnov

otevřeno

Waldorfská MŠ, Hruborohozecká 323, Turnov (nyní ul. Zborovská 519, Turnov)

zavřenoVytvořeno 22.4.2014 8:08:34 | přečteno 402x | Bc. Radek Drašnar