Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Miniškolka v Centru pro rodinu Náruč

rodiče s dítětem

Centrum pro rodinu Náruč, o. s. zahajuje od září 2013 celotýdenní dopolední provoz miniškolky. Reaguje tak na stále rostoucí zájem rodičů malých dětí.

Do miniškolky jsou přijímány dětí od 2,5 let. Rodiče ji využívají zejména jako přípravu dětí na docházku do mateřské školy. Děti se postupně osmělují v kolektivu, naučí se přijímat novou autoritu, posilují své sociální dovednosti. V rámci výtvarných, hudebních a pohybových aktivit rozvíjí široké spektrum schopností, společně se zde slaví svátky, připravují hry s ekologickou  i jinou tématikou tématikou. Miniškolku vyhledávají především rodiče dětí, kterým budou tři roky teprve v průběhu školního roku a nebyly přijaty do MŠ. Zvyšující poptávku po službách miniškolky je možné sledovat i mezi rodiči „školkových“ dětí, kteří upřednostňují menší kolektiv, individuální přístup a postupné přivykání dětí na pobyt ve vzdělávacím zařízení. Zejména plašší a stydlivější děti se nenásilnou formou v miniškolce naučí začlenit se mezi větší skupinu vrstevníků.

Zápis do miniškolky v Náruči na školní rok 2013/2014 začíná 1. června. Přihlášky a informace  je možné získat osobně v kanceláři Centra pro rodinu Náruč, o. s., Skálova 540, Turnov (budova sokolovny) nebo e- mailem naruc.turnov@seznam.cz. Je možný i telefonický kontakt na č. 775 964 311.

Zdroj: TZ CPR Náruč

Vytvořeno 30.5.2013 8:13:59 | přečteno 1123x | Bc. Radek Drašnar