Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Loupežníci ze Žižkovky pomáhali otevírat Český ráj

Dramatický kroužek ZŠ Žižkova, autor: ZŠ Žižkova Turnov

Český ráj otevřel svou náruč turistům. Na akci Český ráj dětem v sobotu 24. dubna 2014 nechyběli ani členové dramatického kroužku ze základní školy Žižkova.

Trasou z Turnova na Malou Skálu prošlo více než čtyři tisíce lidí. V Rakousích na ně čekali členové dramatického kroužku, aby malým i velkým vysvětlili, jak Drábovna ke svému jménu přišla a jak statečná Kristýnka celý kraj loupežníků zbavila. Představení bylo sehráno celkem jedenáctkrát. Děvčata a chlapci vzorně reprezentovali svoji školu a patří jim za to velký dík.


Vytvořeno 14.5.2014 8:35:22 | přečteno 470x | Bc. Radek Drašnar