Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Lehkoatletický trojboj českých a polských mateřských škol 2010

Dne 14. května 2010 v 8,30 hod. bude zahájen již 11. ročník LA trojboje mateřských škol na stadionu L. Daňka ve Skálově ulici v Turnově. Letos však bude závod rozšířen a posílen o účast předškolních dětí z Polska.

I když jsem jen malé děcko, sport je pro mě nadevšecko !

14. květen – 8,30 hod. bude zahájen již 11. ročník LA trojboje mateřských škol na stadionu L. Daňka ve Skálově ulici v Turnově.

Letos však bude závod rozšířen a posílen o účast předškolních dětí z Polska.

Jedná se o první společný projekt MŠ Zborovská a Gmina Jawor, jehož cílem je navázání spolupráce a předání zkušeností v oblasti tělovýchovy a sportu.

Projekt je spolufinancován z Operačního programu přeshraniční spolupráce 2007 – 2013 Česká republika – Polsko pro realizaci mikroprojektů.

Tohoto sportovního dopoledne se po samotném závodu tříčlenných družstev chlapců a dívek, mohou aktivně zúčastnit i ostatní fandící děti, kterým bude stadion k dispozici zhruba do 11,15 hod., kdy budou vyhlášeny výsledky závodu. Do té doby si mohou všechny děti vyzkoušet množství tradičního a méně známého sportovního náčiní, nebo si zacvičit pod vedením zkušených lektorek dětského aerobiku.

Podaří-li se nám, aby se tělesný pohyb stal zdrojem zábavy a volnočasových aktivit dětí, máme vyhráno. Za pokus to stojí, vždyť kdo sportuje nezlobí.

Krásné sportovní zážitky přejí organizátorky závodu MŠ Zborovská

Vytvořeno 19.4.2010 | přečteno 850x | Richard Mochal
load