Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kurs dopravní výchovy pro mateřské školy

Město Turnov spolu s Libereckým krajem pořádá dopravní výchovu dětí z mateřských škol na dětském dopravním hřišti v Turnově.

Město Turnov spolu s Libereckým krajem pořádá dopravní výchovu dětí z mateřských škol na dětském dopravním hřišti v Turnově na skautském ostrově. Akce je z polovini financována z grantového fondu Libereckého kraje. Akce by měla přispět k prevenci před vznikem dopravních nehod s dětmi.

Kurzem projdou děti ze všech mateřských školek ve správním obvodu Turnova. Pro mateřské školy mimo Turnov je zajišťována autobusová doprava. Výuky se pravidelně během jednoho kursku, který probíhá v dopoledních hodinách od 9 do 12 hodin, účastní okolo 350 dětí.  Kurz probíhá dvoufázově v září a červnu tak, aby si děti osvojily základní pravidla chování v silničním provozu.

Vytvořeno 26.6.2008 | přečteno 1048x | Richard Mochal
load