Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Konkurzy na ředitele dvou turnovských středních škol byly vyhlášeny

ředitelský stůl

Rada Libereckého kraje vyhlásila v souladu se zákonem konkurzy na ředitele/ředitelku dvou turnovských středních škol.

Konkurzy se uskuteční na pozici ředitele/ředitelky Obchodní akademie, Hotelové školy a Střední odborné školy Turnov, Zborovská 519, příspěvkové organizace a na pozici ředitele/ředitelky Střední uměleckoprůmyslové školy a Vyšší odborné školy, Turnov, Skálova 373, příspěvkové organizace.

Ředitelé, kteří budou konkurzem vybrání a Radou Libereckého kraje jmenováni, nastoupí do své funkce 1. srpna 2014 na dobu šesti let.

Přihlášky do konkurzu se přijímají do 21. března 2014.

Konkurz na ředitele/ředitelku ikona souboruOAHŠ a SOŠ a ikona souboruSUPŠ a VOŠ.

Vytvořeno 28.2.2014 11:27:27 | přečteno 978x | Bc. Radek Drašnar