Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Jánský jarmark se blíží

WMŠ - Jarmark 2013

Waldorfská mateřská škola Turnov pořádá Jánský jarmark, který se uskuteční v areálu školy v Hruborohozecké ulici ve čtvrtek 6. června 2013 od 15:00 hodin.

Pro návštěvníky budou připraveny stánky s výrobky dětí, kavárna s dobrotami, bude se hrát divadlo a znít hudba. Jánský jarmark nabídne ideální prostor a čas k vzájemnému setkání. Využijte této možnosti a přijďte do areálu Waldorfské mateřské školy v Turnově. Jste srdečně zváni!

Vytvořeno 28.5.2013 11:05:35 | přečteno 1030x | Bc. Radek Drašnar