Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dopravní výchova dětí z mateřských školek v roce 2010

dopravni hriste skolky

Město Turnov za podpory Libereckého kraje organizuje v září pravidelnou dopravní výchovu dětí z mateřských školek na dopravním hřišti v Turnově.

Město Turnov za podpory Libereckého kraje organizuje v září pravidelnou dopravní výchovu  dětí z mateřských školek na dopravním hřišti v Turnově. Akce má za cíl seznámit děti se základními pravidly provozu na pozemních komunikacích a tím zvýšit bezpečnost jejich pohybu v silničním provozu. Akce se účastní všechny mateřské školky správního obvodu Turnova.

Vytvořeno 20.9.2010 | přečteno 1060x | Richard Mochal
load