Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dívky ze ZŠ Žižkova uspěly v soutěži v komunikaci

Young Demosthenes, autor: ZŠ Žižkova Turnov

Okresní kolo mezinárodní soutěže v umění komunikace Young Démosthenes se konalo v pondělí 4. února 2014 v přednáškovém sále Univerzitní knihovny liberecké Technické univerzity. Výborně v něm uspěly žákyně základní školy v Žižkově ulici.

V této soutěži do vyššího kola postupuje vždy v každé kategorii pouze jeden. V první kategorii pro 6. a 7. ročníky turnovskou školu reprezentovala Nikol Hanzlová z 6. A, v druhé kategorii pro žáky 8. a 9. tříd Barbora Bajerová z 9. B. Obě dívky předvedly vynikající výkon. Nikol po zásluze obsadila ve své kategorii 1. místo, Barbora skončila ve své kategorii druhá. "Nikol byla navíc vyhlášena organizátorkou soutěže Janou Adámkovou nejlepší účastnicí tohoto kola napříč všemi kategoriemi a všemi okresy Libereckého kraje," chlubí se učitelka českého jazyka Jana Kepková, která dívky na soutěž doprovázela.

Vytvořeno 5.2.2014 13:55:08 | přečteno 1059x | Bc. Radek Drašnar