Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Děti z mateřských škol prošly dopravní výchovou

dopravní výchova, autor: ilustrační foto MěÚ Turnov

První kolo letošní série lekcí dopravní výchovy pro děti z mateřských škol bylo ukončeno v pondělí 16. června 2014.


Každoroční lekce dopravní výchovy pro děti z mateřských škol z turnovského správního obvodu se letos konaly v termínu od 5. června do 16. června a pokračovat budou v září. Celkově by se jich mělo v letošním roce zúčastnit více než 700 dětí. „Účelem dopravní výchovy je vštípit nejmenším základní návyky chování účastníka silničního provozu a tím zvýšit bezpečnost těch nejzranitelnějších,“ říká vedoucí odboru dopravy turnovské radnice Pavel Vaňátko a dodává, že cíl by byl naplněn v případě snížení počtu dopravní nehod s účastí dětí. Lekce dopravní výchovy se konaly na základně turnovských skautů pod vedením zkušeného instruktora Tomáše Špinky za finanční podpory Libereckého kraje.


Vytvořeno 16.6.2014 14:22:54 | přečteno 487x | Bc. Radek Drašnar