Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Čeští učitelé byli v Polsku

Čeští učitelé v Polsku

Druhá aktivita projektu „Společně vaříme, lépe se poznáváme“ se uskutečnila v úterý 26. listopadu 2013.

Projekt realizovaný polskou Jelení Horou ve spolupráci s turnovským odborem cestovního ruchu, byl spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Euroregionu Nisa „Překračujeme hranice“. Tentokrát se jednalo o jednodenní studijně-gastronomickou cestu pro učitele spojenou s prezentací nejnovějších gastronomických technik. Vyučující odborných předmětů z turnovské Obchodní akademie, Hotelové školy a Střední odborné školy konzultovali nové trendy v gastronomii s učiteli ze Szkoły Gastronomicznej v Jelení Hoře. Zpestřením celodenního programu byla prohlídka města s průvodcem. Tento projekt přinesl oběma zúčastněným školám mnoho nových poznatků a pracovních kontaktů.

Ing. Taťána Kohoutová, Obchodní akademie, Hotelová škola a SOŠ Turnov
Mgr. Veronika Mireková, odbor cestovního ruchu

Tento projekt je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Euroregionu Nisa.

„PŘEKRAČUJEME HRANICE“

eu efrd euroregion nisa

Vytvořeno 2.1.2014 14:41:22 | přečteno 891x | Bc. Radek Drašnar