Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Budou předány pamětní listy

předávání maturitních vysvědčení

Stalo se již tradicí, že při každoročním předávání maturitních vysvědčení a výučních listů přebírají úspěšní absolventi turnovských středních škol z rukou představitelů Města Turnova pamětní listy. Stejně tomu bude i v roce 2013.

 Při slavnostním aktu předá pamětní listy starosta města, jeden z místostarostů,  člen rady či někdo ze zastupitelů.  Mají absolventům škol připomínat středoškolská studia a být památkou na léta prožitá v Turnově. První letošní předávání maturitních vysvědčení  absolventům  Střední zdravotnické školy se uskuteční ve dnech 29. 5. a 5. 6. v prostorách galerie Muzea Českého ráje.  Gymnázium Turnov předá maturitní vysvědčení ve čtvrtek 30. května v divadle. Termíny 31. 5., 7. 6. a 24. 6. jsou vyhrazeny pro Obchodní akademii, Hotelovou školu a Střední odbornou školu a k předávání dojde v muzeu. Vlastní sál školy se stane 18. 6. místem pro předání vysvědčení absolventům turnovské „šperkárny“.

Vytvořeno 28.5.2013 11:50:55 | přečteno 811x | Bc. Radek Drašnar