Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Atletický čtyřboj objevil nové talenty

přebor vesnických škol, autor: ZŠ Skálova

Ve stejný den, kdy probíhal na základní škole Skálova den otevřených dveří na 2. stupni, uskutečnily se v nedaleké sportovní hale přebory 5. ročníků vesnických škol ve vybraných atletických disciplínách.

„Družstva složená vždy z pěti chlapců a pěti dívek soutěžila v atletickém čtyřboji – v hodu raketkou, překážkovém běhu, hodu medicinbalem a přeskoku překážky,“ sdělil ředitel závodu, učitel tělesné výchovy na ZŠ Skálova, Aleš Drahoňovský. Atletického čtyřboje se zúčastnilo šest družstev. První místo obsadila ZŠ Mašov, následována ZŠ Radostín a ZŠ Mírová pod Kozákovem. V jednotlivcích byli nejlepší Radka Procházková ze ZŠ Přepeře a Jan Veber ze ZŠ Mašov. Žáci 5. tříd ze ZŠ Skálova se účastnili taktéž, avšak jejich body byly počítány mimo soutěž. „Tento ročník se vyvedl, objevili jsme sportovní talenty“ zhodnotil akci ředitel pořádající školy Michal Loukota a dodal: „Věřím, že si děti soutěžení užily a pohyb je bude bavit i nadále.“

(Zdroj: TZ ZŠ Skálova)

přebor vesnických školpřebor vesnických škol

Vytvořeno 13.11.2013 11:59:24 | přečteno 1289x | Bc. Radek Drašnar