Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Adventní nadílka ZŠ Skálova pro veřejnost

ZŠ Skálova, autor: K. Doubravová

Žáci ze základní školy Skálova se svými učiteli chystají dárky pro veřejnost a jeden již také dostali.

Nastal adventní předvánoční čas a žáci v ZŠ Skálova již chystají výrobky na vánoční trhy, které se v Turnově uskuteční 13. – 15. prosince. „Děti se na akci již těší,“ sděluje ředitel školy Michal Loukota, „ve stánku, který bude mít naše škola k dispozici, si návštěvníci mohou zakoupit dárky vyrobené nejenom žáky, ale také učiteli. Žáci budou výrobky nabízet, prodávat, je to pro ně nová zkušenost. Určitě si každý vybere.“ Dárkem pro návštěvníky trhů bude také vánoční vystoupení školních sborů – mladších dětí pod vedením Venduly Bičíkové a starších dětí pod taktovkou Daniela Balatky.

Vánoční dárky se pomalu balí do papírů. Jeden z nich dostali už v předstihu žáci, rodiče, učitelé a veřejnost. Na začátku prosince byla odhalena nová tvář webových stránek školy, které najdete na www.zsskalova.cz. „Cílem bylo vytvořit přívětivější a srozumitelnější uživatelské prostředí,“ komentuje inovaci webových stránek ředitel Michal Loukota, „což se nám, myslím, podařilo.“ Web je nyní přehlednější jak pro běžné uživatele, tak pro návštěvníky stránek, kteří hledají bližší informace o škole. Učitelé mohou jednoduchým způsobem vkládat aktuality o svých oborech a třídách, jednodušší přístup získali také zástupci rodičů v SRPŠ a ve školní radě. Uživatelé sociálních sítí také ocení propojení se sociální sítí Facebook, taktéž s doménou Rodiče vítáni. Jedna ikona však ještě není plně spuštěna: „Od pololetí máme v plánu zavést elektronickou žákovskou knížku. Rodičům tak usnadníme přístup k informacím o jejich dětech, systém bude jednotný a přehledný pro všechny uživatele.“

ZŠ Skálova vám přeje krásné Vánoce plné pohody.

Jana Pekařová

Vytvořeno 10.12.2013 13:35:02 | přečteno 929x | Bc. Radek Drašnar