Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Stavební práce se opět přesunou k viaduktu

Pracovat se bude opět v Nádražní ulici, autor: Z. Štrauchová

Jak jsme již několikrát avizovali, po dokončení křižovatky v Přepeřích se stavební činnosti opět vrátí do Nádražní ulice a k viaduktu. Pracovat by se zde mělo od 31. 8. do 25. 9. 2020.

Zpočátku bude Nádražní ulice průjezdná vždy jedním jízdním pruhem a dopravu budou usměrňovat semafory v úseku dělení ulic Prouskova - Fučíkova. Firma bude pracovat na sanaci u Odolenovického potoka, ostrůvku kolem plynového zařízení, v prostoru před Hotelem Beneš či na parkovacích zálivech přímo v Nádražní ulici. Pokud půjde vše dle v plánu, 19. září se počítá s finálním položením asfaltů. O detailech budeme včas informovat. 

Řadu věcí zbývá v Nádražní ulici dokončit

V Přepeřích se v těchto dnech dokončuje prostor křižovatky, v sobotu 5. září dojde k položení obrusné vrstvy ve zbylém úseku v Přepeřích. 

Dokončení křižovatky v Přepeřích

Nezávisle na rekonstrukci komunikace II/610 probíhá v Přepeřích výstavba nového mostku přes náhon Jizery, kvůli které je kompletně uzavřená silnice směrem na Modřišice. Tato uzavírka potrvá do 10. 12. 2020. 

Včera došlo ke zbourání původního mostku v Přepeřích

Naopak na druhé straně Turnova došlo k odlehčení, v katastru Ohrazenic je již otevřen sjezd z D10 u stavebnin (bývalý Ford). 

Mgr. Zdenka Štrauchová

Vytvořeno 25.8.2020 14:55:39 | přečteno 615x | zdenka.strauchova
load