Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nádražní ulice má nový povrch až do Ohrazenic

Nový koberec v Nádražní ulici, autor: Z. Štrauchová

Tuto sobotu proběhla v Nádražní ulici pokládka asfaltových povrchů od sjezdu z D10 po rozcestník na Pyrámu. Od dnešního dne je silnice kompletně průjezdná!

Toto asfaltování bylo v rámci rekonstrukce silnice II/610 až na hranici kraje poslední. V dalších dnech již budou probíhat drobné dokončovací práce, které nijak neomezí dopravu. Žádná uzavírka již plánovaná není. 

Nový koberec v Nádražní ulici

Nádražní ulici čeká v nově dokončených úsecích ještě vodorovné dopravní značení a úklid. Zhruba za 14 dní by mělo dojít k přejímce celé stavby. Termín slavnostního otevření se plánuje na sobotu 24. října. 

Poslední týden se pracovalo hlavně kolem plynového zařízení před viaduktem, na řadu míst již byla doplněná zeleň. Velké stromy budou osazeny až v listopadu.

Úpravy v Nádražní ulici

Úpravy v Nádražní ulici

Úpravy v Nádražní ulici

Mgr. Zdenka Štrauchová

Vytvořeno 4.10.2020 19:53:47 | přečteno 720x | zdenka.strauchova
load