Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nádražní ulice dostala v okolí viaduktu finální koberec

Položení finálních asfaltů 19. 9. 2020, autor: Z. Štrauchová

Dnes za úplné uzavírky Nádražní ulice a viaduktu došlo k položení finálních asfaltů. Průchod pro pěší po chodnících nebyl omezen. Od neděle bude obnoven provoz pod viaduktem směrem na Přepeře.

Do 25. září ještě v Nádražní ulici zůstanou semafory, a  to kvůli pracovnímu prostoru na dokončení celé stavby. Stále se totiž pracuje například na ostrůvku kolem plynového zařízení. 

Položení finálních asfaltů 19. 9. 2020

Termín ukončení kompletní rekonstrukce silnice II/610 až na hranici kraje je stanoven na 20. října 2020. Náročná stavba, která ochromila dopravu na Turnovsku, trvala zhruba na 1,5 roku. Pracovat se začalo 1. dubna 2019.       

Položení finálních asfaltů 19. 9. 2020

Úplně poslední kompletní uzavírka je ještě naplánovaná na sobotu 26. září v Ohrazenicích v místech sjezdu z D 10 směrem k Pyrámu. O detailech budeme informovat.   

V pátek 18. 9. proběhl na stavbě jeden z posledních kontrolních dnů. Tentokrát byl věnován osazování zeleně. Účastníci procházeli jednotlivé úseky podél Nádražní ulice a řešili, kde budou jaké stromy, dřeviny či trvalky, a to s ohledem na údržbu i možnost rozhledu. S vysazováním trvalek se začne již příští týden, velké stromy přijdou na řadu v listopadu.

Řešení zeleně v Nádražní ulici

Řešení zeleně v Nádražní ulici

Mgr. Zdenka Štrauchová

Vytvořeno 19.9.2020 20:40:28 | přečteno 477x | zdenka.strauchova
load