Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zařízení Zdravotně sociálních služeb Turnov budou přístupná všem

plakát - Den otevřených dveří v ZSST, autor: ZSST

Již tradičně probíhá v měsíci říjnu po celé republice týden sociálních služeb pod záštitou Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky a ministerstva práce a sociálních věcí. Součástí je celá řada akcí. Jednou z nich jsou i dny otevřených dveří u poskytovatelů sociálních služeb.

V Turnově budou veřejnosti přístupná zařízení Zdravotně sociálních služeb ve středu 9. října od 9:00 do 15:00 hodin. Lidé budou moci osobně navštívit a v doprovodu příslušného vedoucího si prohlédnout Domov důchodců Pohoda v ulici 28. října, včetně centra denních služeb, a byty zvláštního určení na Výšince a v Žižkově ulici. „V průběhu prohlídky bude možné získat potřebné informace o možnosti podání žádosti k pobytu nebo o činnosti jednotlivých služeb,“ informuje ředitel Zdravotně sociálních služeb Turnov Jaroslav Cimbál a zve k návštěvě: „Neváhejte přijít podívat se do našich zařízení poskytujících služby seniorům.“

Vytvořeno 17.9.2013 13:50:56 | přečteno 508x | Bc. Radek Drašnar