Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Za pomoci Rohozeckého okrašlovacího spolku, o.s. vzniklo nové zábradlí na Malém Rohozci

Nové zábradlí u cestičky do Vazoveckého údolí, autor: Stanislava Syrotiuková

Na Malém Rohozci se objevilo nové zábradlí u cestičky pro pěší do Vazoveckého údolí. Stavbu se podařilo postavit ve spolupráci Města Turnova s Občanským sdružením Rohozecký okrašlovací spolek, který zastupuje pan Mgr. Lukáš Berndt.

Město Turnov poskytlo na výstavbu zábradlí potřebný materiál a členové sdružení zajistili odstranění starého zábradlí a zároveň vybudovali zábradlí nové.

Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se na této akci podíleli.

Stanislava Syrotiuková, odbor správy majetku

Nové zábradlí u cestičky do Vazoveckého údolí

Související článek:

Poděkováním dobrovolným hašičům

Vytvořeno 1.11.2012 15:38:27 | přečteno 983x | Kateřina Doubravová
load